Situs

ČLÁNEK

Prohlášení

Bohužel navzdory nynější situaci v naší zemi nejsme schopni fungovat tak, jak jsme zvyklí. Musíme proto na dobu neurčitou zavřít naše obě prodejny jak v Unčovicích tak v Praze. Do naší firmy se naštěstí dostaneme a vyrábět můžeme. Jsme jen pár desítek metrů od uzavřené zóny Litovelska.

Jsme Vám ale plně k dispozici na mailu (info@situs.cz) nebo na tel. 777 134 341 - Milan Husička, 775 040 333 - Milan Husička ml.

Jelikož je také zrušena výstava Designshaker 2020, tak Vám budeme postupně zveřejňovat novinky, které jsme pro Vás připravili - protože dobrých zpráv není nikdy dost! Postupně také spustíme prodej našich skladových zásob za zvýhodněné ceny (konferenční stolečky, svícny, židle, stoly, apod…)

Dodržujme prosím všichni doporučení naší vlády, ať tuto krizi co nejdříve přečkáme. Bud'me ohleduplní a pomáhejme si. Jsme v tom všichni spolu!

PS. Dnes zkoušíme první sérii bavlněných roušek pro opakované použití. Držte nám palce, ať se povedou a slouží ostatním. :)

#koronavirus #cesko #situs #mimoradnasituace #drzmese #podpora #tolerance #pomoc #bavlnenerousky #rousky #novinky #jedemedal #covid19 #rodinnafirma